$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Czy masz doświadczenie jako kierowca wózka widłowego wysokiego zasięgu? Czy jesteś dokładny i potrafisz pracować pod presją czasu? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!
Twoje zadania obejmują:
- Bezpieczne odkładanie, przewożenie i lokowanie produktów za pomocą wózka widłowego wysokiego zasięgu,
- Wykonywanie innych zadań logistycznych w magazynie, jeśli jest to wymagane.

Nasze oczekiwania

  • Masz certyfikat na wózek widłowy wysokiego zasięgu oraz minimum 6-miesięczne doświadczenie,
  • Porozumiewasz się komunikatywnie w języku niderlandzkim lub angielskim,
  • Jesteś dyspozycyjny, jeśli zostaniesz proszony o wykonywanie innych zadań,
  • Pracujesz sprawnie z poszanowaniem norm bezpieczeństwa i traktujesz swoją pracę poważnie,
  • Mieszkasz w pobliżu Oevel lub Puurs i masz własny transport do/z pracy.

Nasz oferta

  • Praca w trybie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22: 00),
  • Możliwość pracy na stałej nocnej zmianie (tylko w Puurs),
  • Atrakcyjne premie zmianowe,
  • Dodatki pracownicze, takie jak bony żywnościowe czy dodatek do kosztów podróży,
  • Świetne środowisko pracy w rozwijającej się firmie,
  • Szansa na stałą umowę.

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!

Our heads are in the cloud.
Our office is closed. But the work goes on. We’re working from the cloud instead.

Our office is closed as Belgium goes into lockdown because of COVID-19. But the work goes on! We'll continue to work in the cloud.
So yes, you can still reach us. Call recruitment (+32 38085412) if you're looking for a job or OPS (+32 38085410) if you have any other questions.
E-mail to belgium@staffing-esg.be.

Let's do this together!

Read more about how we handle the coronavirus at our agency in this article (Dutch).