$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Jako operator jesteś odpowiedzialny za różne zadania związane z produkcją żywności, tj. ważenie, pakowanie i kontrolę jakości pieczarek. Prace te są wykonywane zarówno na taśmach produkcyjnych, jak i na stołach. Wszystkie czynności są wykonywane w pozycji stojącej.

Nasze oczekiwania

  • Mówisz komunikatywnie po holendersku lub angielsku,
  • Zwracasz uwagę na jakość wykonywanych zadań,
  • Jesteś elastyczny, nie masz problemu z wykonywaniem innych obowiązków lub wykonywaniem nadgodzin, jeśli zostaniesz o to poproszony,
  • Nie masz problemu, aby pracować z żywnościa, w temperaturze około 10 stopni,
  • Mieszkasz w pobliżu Meer (Hoogstraten) i posiadasz własny transport do pracy.

Nasz oferta

  • Praca w zróżnicowanym i entuzjastycznym zespole,
  • Możliwość nadgodzin (150% wynagrodzenia),
  • Praca w systemie jednozmianowym (rozpoczynasz zwykle o 7:00 lub 8:00 i kontynuujesz pracę do momentu zakonczenia zamówien),
  • Możliwość otrzymania stałej umowy,
  • Dobre warunki pracy, takie jak eko-czeki i dodatek do kosztów podróży.

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!

Our heads are in the cloud.
Our office is closed. But the work goes on. We’re working from the cloud instead.

Our office is closed as Belgium goes into lockdown because of COVID-19. But the work goes on! We'll continue to work in the cloud.
So yes, you can still reach us. Call recruitment (+32 38085412) if you're looking for a job or OPS (+32 38085410) if you have any other questions.
E-mail to belgium@staffing-esg.be.

Let's do this together!

Read more about how we handle the coronavirus at our agency in this article (Dutch).