$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który jest producentem wysokiej jakości grzybów różnego rodzaju, szukamy pracowników produkcyjnych. Na tej pozycji jesteś odpowiedzialny za ważenie, sortowanie, pakowanie i kontrolę jakości.

Nasze oczekiwania

  • Mówisz komunikatywnie po holendersku lub angielsku,
  • Zwracasz uwagę na jakość wykonywanych zadań,
  • Jesteś elastyczny, nie masz problemu z wykonywaniem innych obowiązków lub wykonywaniem nadgodzin, jeśli zostaniesz o to poproszony,
  • Nie masz problemu, aby pracować z żywnościa, w temperaturze około 10 stopni,
  • Mieszkasz w pobliżu Meer (Hoogstraten) i posiadasz własny transport do pracy.

Nasz oferta

  • Praca na pełny etat od poniedziałku do piątku,
  • Praca na zmianie dziennej (od 7:00 do 16:30),
  • Możliwość uzyskania stałej umowy,
  • Dodatki pracownicze, takie jak bony żywnościowe i dodatek do kosztów podróży.

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!