$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Poszukujemy zmotywowanych orderpickerów do pracy w Lommel, w systemie dwuzmianowym. Jest to nowa i stale rozwijająca się firma logistyczna, która umożliwia przejście na stałą umowę po okresie próbnym.
Firma zorientowana jest na dystrybucję napojów do hurtowni.

Praca polega na zbieraniu zamówień w magazynie przy pomocy słuchawek, przez które podawane są intrukcje. Pożądany produkt należy znaleźć i umieścić na palecie przed zafoliowaniem.

Nasze oczekiwania

  • Motywacja i chęć nawiązania długofalowej współpracy,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze logistycznym lub gotowość do nauki,
  • Sprawność fizyczna (chodzenie na długich dystansach),
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • Własne zakwaterowanie i transport do Lommel,
  • Rozumienie poleceń ze słuchu.

Nasz oferta

  • Stabilna posada, z możliwością przejścia na umowę na stałę,
  • Zatrudnienie w trybie natychmiastowym,
  • Praca w nowoczesnej firmie logistycznej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkami zmianowymi,
  • Przyjazna atmosfera w gronie życzliwych współpracowników,

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!